Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Výcviková pomôcka PULLER - 2 x 30cm

Puller je výcviková pomôcka a hračka v jednom, vhodná na hryzenie, behanie, skákanie, plávanie a naťahovanie sa.

Viac detailov

19,99 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 19 prémiových bodov ako kupón pre 0,38 €. Vaše prémiové body.


Puller je nová a jedinečná výcviková pomôcka spojená s hračkou, ktorej jedinečnosť spočíva v tom, že je schopná poskytnúť potrebné cvičenie pre všetky skupiny psích svalov.

 

Väčšina problémov, ktorým dnes čelia majitelia psov (agresivita, deštrukčné správanie, neposlušnosť, obezita...), je spôsobených predovšetkým nedostatkom fyzickej a psychickej aktivity. S týmto problémom Vám môže pomôcť práve Puller 2 v 1 - hračka a výcviková pomôcka zároveň. Budete prekvapení, ako rýchlo po začatí pravidelného cvičenia s Pullerom, sa budú problémy spojené s vašim psom zmierňovať a redukovať. 

Vďaka odolnému, mäkkému a netoxickému materiálu je možné Puller hrýzť, hádzať, naťahovať sa s ním, plávať a behať. Okrem toho budú tieto cvičenia rozvíjať všetky svalové skupiny psa, a pes rýchlo získa formu a bude vyzerať jednoducho perfektne! Len tri jednoduché cvičenia počas 20 minút sú porovnateľné napríklad s 5 km intenzívneho behu.

Ďalšou prednosťou Pulleru je to, že sa dodáva v sade po 2ks. Vďaka tomu môžete pracovať so psom intenzívnejšie. Napríklad ak mu jeden Puller hodíte do jednej strany, vo chvíli keď sa s ním pes bude vraciať, môžete už hádzať druhý Puller do druhej strany. Pes prvý kruh pred Vami pustí a rozbehne sa za druhým. 

 

ZÁKLADNÉ ZNAKY:

Ľahká váha:

Vďaka svojej jedinečnej ľahkosti PULLER dáva majiteľovi možnosť pracovať so psom dlhý čas bez únavy. Rovnako je toto cvičenie veľmi jednoduché a pohodlné pre ženy, seniorov a dokonca aj deti.

Bez zranení

PULLER je vyrobený z unikátneho materiálu. Psie zuby jemne vôjdu dovnútra bez prepichnutia a hryzenia, takže pes sa nemôže udusiť alebo zraniť úlomkami. Puller sa nedeformuje a nestráca svoje základné vlastnosti po dlhý čas.

Plávanie

Materiál z ktorého je táto hračka vyrobená je tak ľahký, že pláva na vode. Tým sa stáva hra pre psa milujúceho vodu ešte zábavnejšia. 

Bez zápachu

Na rozdiel od málokvalitných a gumených produktov pre psov, PULLER nezanecháva na rukách nepríjemný zápach.

 

Balenie obsahuje 2 x Puller s priemerom 30cm.

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií