Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

heureka shop roku 2016 hlas
heureka shop roku

Antiparazitný sprej Frontline 250ml

akcia

Antiparazitný prípravok pre psov Frontline 250ml.

Viac detailov

Znížená cena!

19,90 € vrátane DPH

24,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 19 prémiových bodov ako kupón pre 0,38 €. Vaše prémiové body.


Ochrana proti kliešťom a blchám pre psov a mačky Frontline 250ml.

Charakteristika: Frontline je fenylpyrazolový insekticíd a akaricíd.  Je určený na ničenie vonkajších parazitov u dospelých psov a mačiek,  u šteniat od veku 2 dní a u mačiat od veku 7 týždňov.

Zloženie : Fipronil 250 mg v 100ml,  copolyvidon,  izopropylalkohol,  voda.

Dávkovanie : Základná dávka je 3 ml prípravku alebo 6 stlačení aplikačnej pumpy na 1 kg hmotnosti zvieraťa.  V závislosti na dĺžke srsti môže byť táto dávka zvýšená až na dvojnásobok t.j. do 12 stlačení aplikačnej pumpy na 1 kg hmotnosti zvieraťa.

Indikácia : Ničenie bĺch,  všeniek a kliešťov u psov a mačiek a ochrana týchto zvierat proti opätovnému napadnutiu uvedenými cudzopasníkmi.

Spôsob použitia : Zo vzdialenosti asi 10 - 20 cm postriekať povrch celého tela zvieraťa v smere proti srsti.  Vhodné je súčasne použiť kefu alebo hrebeň (celá srsť by mala byť prípravkom rovnomerne zvlhčená tak,  aby prípravok mohol preniknúť až na kožu).  Na ošetrenie hlavy a okolia očí nastriekajte prípravok na navlhčenú rukavicu a jemne vtierajte do srsti.  Ochrana proti opätovnému napadnutiu blchami trvá u psa od jedného do troch mesiacov a u mačky asi 6 týždňov. Proti kliešťom u psov trvá ochrana až 5 týždňov a u mačiek až 4 týždne.  Nedoporučuje sa kúpanie 48 hodín pred a po ošetrení.  Frontline spray nezabráni všetkým kliešťom uchytiť sa,  ale všetky kliešte usmrtí v nasledujúcich 24 – 48 hodinách,  skôr ako dôjde k úplnému napitiu kliešťa a prípadnému prenosu choroby (napr. lymskej boreliózy).  Usmrtené kliešte najčastejšie odpadnú,  alebo môžu byť jednoducho ručne odstránené.

Upozornenie : Pri aplikácií sa doporučuje použiť ochranné rukavice,  nestriekať do očí,  vetrať pri ošetrovaní,  v priebehu aplikácie nefajčiť,  nepiť,  nejesť,  zabrániť vniknutiu spreja do očí,  zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat a uchovať mimo dosah detí.

heureka shop roku 2016 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií