Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Elektronický rádiový plot PetSafe - malé psy

doprava zdarma

Elektrický plot pre psov, ktorý zabezpečuje aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu.

Viac detailov

195,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 195 prémiových bodov ako kupón pre 3,90 €. Vaše prémiové body.


Elektronický rádiový plot (neviditeľný plot) - PetSafe Rádiový plot

Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot. Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou.

Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, ktorý psa odradí od postupu ďalej.

Jednoduchým tréningom a s pomocou umiestnenia vztyčných vlajočiek po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť poslúchať varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1 týždeň.

Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov, ktorí vážia viac ako 3.5kg.

Systém je povolený veterinármi a psovi v žiadnom prípade neubližuje.

Rádiový plot pre malé psy obsahuje Ultraľahký obojok (PIG19-10761):

  • vhodný pre menšie plemená psov (približne do 18kg)
  • váha iba 42,5 g / rozmer obojku 5,1 cm x 1,9 cm x 1,9 cm
  • obojok má jednu úroveň nastavenia korekcie, ktorá je vhodná pre väčšinu psov
  • obojok má LED sveteľnú kontrolku
  • funguje na 1x PetSafe baterku 67-D, jedna baterka vydrží  1-3 mesiace podľa frekvencie použitia (niekedy aj dlhšie)

 

Zariadenie štandardne funguje na rádiovej frekvencii 10.65 kHz. Ak používate aj iné zariadenia na báze rádiového signálu, pred kúpou oplotenia sa uistite, že sa tieto nebudú vzájomne rušiť.

Oplotenie pokryje oblasť maximálne do 400 árov/1200 m drôtu, tzn., že si môžete doobjednať maximálne 7ks Extra sady pre rádiový plot.

 

Každá sada oplotenia obsahuje: obojok, vysielač, 150m drôtu na 10 árov pozemku, 50ks tréningových vlajok, baterku do obojku 1ks, manuál.


Vysielač odoláva teplotným zmenám ale NESMIE navlhnúť!


X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií