Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Elektrický rádiový plot Innotek BASIC

akcia
doprava zdarma

Rádiové oplotenie pre psov, ktoré zabezpečuje aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu.

Viac detailov

Znížená cena!

148,50 € vrátane DPH

165,00 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 148 prémiových bodov ako kupón pre 2,96 €. Vaše prémiové body.


Elektronické rádiové oplotenie - Innotek Basic je základný, avšak veľmi kvalitný model za vynikajúcu cenu od amerického výrobcu Radio Systems Corporation (výrobca prémiových značiek PetSafe a SportDOG). Toto zariadenie Vám ponúka základnú funkcionalitu elektronického rádiového oplotenia v overenej kvalite od svetového amerického výrobcu. V prípade, že hľadáte lacnejšie avšak stále kvalitné zariadenie, tento produkt je tou správnou voľbou.

 

 

Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot. Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou.

Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, ktorý psa odradí od postupu ďalej.

Jednoduchým tréningom a s pomocou umiestnenia vztyčných vlajočiek po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť poslúchať varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1-2 týždne.

Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov, ktorí vážia viac ako 3.5kg.

Zariadenie odporúčame pre menej tvrdohlavé psy a s váhou max. do 35-40 kg. Ak máte psa, ktorý je tvrdohlavý alebo veľmi temperamentý, napriek tomu, že je menšieho vzrastu, odporúčame Vám zakúpiť si radšej oplotenie zn. PetSafe pre veľké alebo tvrdohlavé psy PRF-3004XW-20, ktoré obsahuje silnejší obojok s nastaviteľnou silou korekcie.

Sada obsahuje obojok, vysielač, 152 m drôtu na 10 árov pozemku, treningové vlajočky.

Oplotenie pokryje oblasť maximálne do 200 árov/600 m drôtu, tzn., že si môžete doobjednať maximálne 3ks Extra sady pre rádiový plot.

Obojok:

  • funguje na 6V baterky (typ RFA-18-11)
  • vodeodolný - nie však ponoriteľný!
  • Bez LED svetelnej kontrolky
  • Veľkosť: 5.1cm x 3.8cm x 3.2cm (hrúbka)
  • Váha: 104g s baterkou a nylonovým obojkom

Korekcia - obojok vysiela štandardne prednastavenú korekciu - ak pes prekročí hranice, korekcia sa mierne navyšuje (tzv. Run-Through Protection)

Korekcia sa vysiela max. 10 sekúnd, potom sa obojok na 10 sekúnd vypne - cyklus sa opakuje max. 3x.

Vysielač dokáže odolávať teplotným zmenám avšak nesmie navlhnúť!

Svetelná kontrolka na vysielači signalizuje či je obvod uzavretý t.z. či oplotenie správne funguje

Frekvencia 8.192 kHz

 

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií