Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

 • Žiadne produkty

 • Doprava .......
 • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Elektrický obojok SportDOG 1200m

akcia
doprava zdarma

Elektrický obojok na tréning psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 1200 metrov.

Viac detailov

Znížená cena!

256,50 € vrátane DPH

285,00 € vrátane DPH

(cena znížená o 10 %)

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 256 prémiových bodov ako kupón pre 5,12 €. Vaše prémiové body.


Elektrický obojok SportDOG 1200m na tréning psa.

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 1200 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití tréningového zariadenia bude tréning Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, 1200m tréner je tréningové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

Základná charakteristika zariadenia

Tréningové zariadenie SD-1225E patrí k najnovším prírastkom v rodine produktov značky SportDOG. Je to vynikajúce zariadenie, ktoré v sebe spája vysoký dosah, množstvo nastaviteľných tréningových programov, novodobý dizajn s výbornou cenou.

 • 1200 m tréner má dosah do 1200 metrov
 • kompletne ponoriteľné/vodotesné do 7,6 m, špeciálna technológia DryTek
 • anatomicky tvarovaný obojok vhodný pre každého psa, výborný dizajn
 • možnosť použitia iba tónu, vybrácie, alebo statickej korekcie pri tréningu
 • 2+ Boost funkcia
 • dobíjateľný obojok aj vysielačka
 • zariadenie poskytuje až 16 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie. Možnosť nastaviť buď momentálnu alebo kontinuálnu korekciu
 • rozšíriteľné pre tréning 3 psov po zakúpení extra obojkov pre každého psa
 • nastaviteľný obojok do veľkosti 70 cm


Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.

Obojok:
Váha: 125g
Veľkosť 6,5x2,8x4,5cm
Veľkosť remienka: 27-70cm
Dobíjateľný
Plne ponoriteľný do 7,6m - Technológia DryTek

Vysielačka:
Váha: 138g
Veľkosť: 5x3x10 cm, anténa 18,5cm
Dobíjateľná
Vodeodolná
Remienok na zavesenie / pripnutie na opasok s klipom

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií