Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

 • Žiadne produkty

 • Doprava .......
 • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Elektronický obojok SportDOG 450m

akcia
doprava zdarma

Elektrický obojok na tréning psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 450 metrov.

Viac detailov

Znížená cena!

207,81 € vrátane DPH

230,90 € vrátane DPH

(cena znížená o 10 %)

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 207 prémiových bodov ako kupón pre 4,14 €. Vaše prémiové body.


Elektronický obojok pre psa SportDOG 450m.

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 450 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití tréningového zariadenia bude tréning Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, 450m tréner je tréningové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

UPOZORNENIE:

Tréninogvé zariadenie SportDog SD-425E je vhodné pre menej tvrdohlavých psov. Ak máte tvrdohlavého psa, odporúčame vám zariadenie SportDog SD-1225E (1200m) alebo SD-1258E (1600m). Na týchto zariadeniach je možnosť nastavenia silnejšej stimulácie ak je to potrebné.

Základná charakteristika zariadenia SportDOg 450m:

 

 • SD-425E tréner má dosah do 450 metrov
 • kompletne ponoriteľné/vodotesné do 7,6 m, špeciálna technológia DryTek
 • vhodné na tréning všetkých psov najmä poľovných plemien
 • možnosť použitia iba vibrácie, tónu, alebo statickej korekcie pri tréningu
 • 7 úrovní statickej korekcie + vibrácia + tón
 • dobíjateľný obojok aj vysielačka (na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny)
 • rozšíriteľné pre tréning 3 psov po zakúpení extra obojkov pre každého psa
 • nastaviteľný obojok od veľkosti krku 28 - 71 cm


Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií