Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Filter FLUVAL FX6, pre akvárium do 1500L

doprava zdarma

Vonkajší filter do akvária Hagen FLUVAL FX-6, 3500 l/h, pre akvárium do 1500 litrov.

Viac detailov

249,00 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 249 prémiových bodov ako kupón pre 4,98 €. Vaše prémiové body.


Externý filter HAGEN FLUVAL FX6, extra výkonný filter pre akvária do 1500 l/hod.

Nový vonkajší filter Fluval FX6 má výkon čerpadla 3500 litrov vody za hodinu a ohromujúcu filtračnú kapacitu médií, ktoré produkujú najčistejšiu a najzdravšiu vodu. Filtračné médiá možete ľahko umiestniť do odnímateľných zásobníkov, ktoré sú v strede viacstupňovej filtrácie. Koše sú precízne navrhnuté na odstránenie nečistôt z vody, čím je filtrácia účinnejšia. Koše pojmú celkom 5,9 l médií a možete ich stohovať v presnej kombinácii vrstiev, pre čo najlepšiu kvalitu vody v akváriu. Každá z vrstiev je obložená penovou vložkou pre efektívne mechanické predčistenie pri filtrovaní. Jednoduché otváranie pomocou rukoväte umožňuje zdvihnúť a oddeliť koše rýchlo a ľahko, takže bežná údržba je jednoduchšia.

Smart-Pump Technology

SmartPump Technology vo filtri FLUVAL FX-6 využíva elektroniku pre stále meranie a reguláciu rychlosti vrtulky čerpadla k udržaniu stáleho výkonu a maximálnu efektivitu prevádzky a spotreby energie. SmartPump Technology tiež odstraňuje prebytočný vzduch, ktorý sa mohol dostať do systému. Raz za 12 hodín sa filter zastaví a odstráni všetok vzduch, čím zaisťuje maximálnu filtračnú výkonnosť.

Výška filtra: 54 cm

Šírka filtra: 37 cm

Obsah akvária: do 1500 litrov

Výkon čerpadla: 3500 l/hod

Biologická filtrácia: 5,9 L

Objem filtrácie: 20 L

Výkon: 41W

 

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií