Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Spray na trénovanie 8 in 1 PUPPY TRAINER - 230 ml

Spray 8 in 1 PUPPY TRAINER je špeciálny spray na cvičenie šteniatok. Sprejujú sa miesta, kde môže šteniatko vykonávať svoju potrebu.

Viac detailov

6,50 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 6 prémiových bodov ako kupón pre 0,12 €. Vaše prémiové body.


Na základe špeciálne vyvinutej formuly je pomocou spraya 8 in 1 PUPPY TRAINER  jednoduchšie trénovať šteniatka. Spray sa môže používať aj v interiéri, aj v exteriéri.

 

Použitie vo vnútri: držať rozprašovač 2,5 cm od novín, nasprejovať cca 5 cm kruh a dovoliť šteňaťu čuchať dané miesto. Šteňa si rýchlo uvedomí, že toto je schválené miesto. Procedúru treba opakovať často, najmä po prebudení, jedení a pred odchodom.

 

Použitie vonku: nasprejovať miesto, kde chcete, aby šteňa robilo svoju potrebu. Treba viesť šteniatko na dané miesto a pochváliť ho, keď urobí svoju potrebu. Daný proces opakovať tak často, kým nie je pes vytrénovaný.

 

Balenie: 230 ml

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií