Klietky pre hlodavce

Každý hlodavec je jedinečný, a preto si zaslúži dokonalý domov, ktorý vyhovuje jeho potrebám. Či už hľadáte klietku pre zajace, klietku pre škrečka, alebo klietku pre morčatá, naša rozsiahla ponuka klietok pre hlodavce je navrhnutá tak, aby poskytovala bezpečie, pohodlie a zdravé prostredie pre vášho malého domáceho maznáčika.

Zobraziť viac arrow_drop_down

Rozmanitosť klietok pre každého hlodavca

Naše klietky pre králikov sú priestranné a robustné, poskytujúce dostatok miesta pre hry a pohyb, zatiaľ čo klietky pre činčily sú navrhnuté s ohľadom na ich potrebu skákať a liezť.

 

Nemali by sme zabudnúť ani na klietky pre potkanov, ktoré sú vybavené rôznymi úrovňami a rampami pre zábavu a cvičenie. A ak hľadáte klietku pre fretku alebo klietku pre ježka, nájdete u nás modely, ktoré zohľadňujú ich jedinečné potreby.

 

Každá klietka pre hlodavce v našej ponuke je vyberaná s dôrazom na bezpečnosť, komfort a jednoduchú údržbu. 

 

Hľadáte klietku pre morské prasiatko alebo klietky pre osmaka degu? Ponúkame širokú škálu veľkostí a štýlov, aby sme vyhoveli rôznym potrebám a preferenciám. 

 

Klietka pre pieskomila, kombinuje estetický vzhľad s praktickými aspektmi, ako sú odnímateľné podnosy pre ľahké čistenie.

 

Okrem širokej škály klietok pre hlodavce, na ABC-ZOO.sk ponúkame aj všetko potrebné príslušenstvo, aby ste svojmu malému priateľovi mohli zabezpečiť útulný a zdravý domov. V našej širokej ponuke produktov nájdete všetko od hračiek, podstielok, domčekov až po kvalitné misky a napájadlá. Veríme, že kvalitné príslušenstvo je kľúčom k šťastnému a zdravému životu vášho hlodavca.

 

Nenechajte si ujsť náš blog na ABC-ZOO.sk, kde nájdete cenné rady a tipy pre chovateľov. Od výberu správnej klietky až po starostlivosť a výživu vašich miláčikov, sme tu, aby sme vám pomohli na každom kroku.

sync
Načítavajú sa produkty ...