Záhradné jazierka

Vytvorenie záhradného jazierka môže byť pre vašu záhradu unikátnym prvkom, ktorý nielenže zvýši estetickú hodnotu vášho vonkajšieho priestoru, ale tiež poskytne domov rôznym formám života.

Zobraziť viac arrow_drop_down

Na stránke abc-zoo.sk nájdete všetko potrebné pre dokonalé jazierko v záhrade, od techniky až po krmivo pre jazierkové ryby. Priblížime vám základné body, ktoré by ste mali zvážiť pri plánovaní, zriadení a údržbe vášho jazierka. V našom eshope nájdete všetko od čerpadiel do jazierka, UV lámp do jazierka až po krmivo pre jazierkové ryby.

 

Základom každého zdravého záhradného jazierka je výber správnej techniky. Čerpadlá do jazierka sú potrebné pre cirkuláciu vody, čo je nevyhnutné pre udržiavanie zdravého prostredia pre jazierkové ryby a rastliny. Na abc-zoo.sk ponúkame široký výber čerpadieľ, ktoré sú efektívne a energeticky úsporné.

 

Boj proti riasam v záhradných jazierkach je bežný problém pre mnohých majiteľov. Naše UV lampy do jazierka sú účinným riešením, ale ponúkame aj ďalšie produkty a metódy, ako sú chemické prípravky, ktoré pomôžu zachovať vaše jazierko čisté a zdravé.

 

Správne krmivo pre jazierkové ryby je nevyhnutné pre ich zdravie a rast. Ponúkané krmivá sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali vyváženú výživu pre rôzne druhy jazierkových rýb. Od základných krmív až po tie špecializované.

 

Úprava vody je kľúčová pre udržanie zdravého prostredia vo vašom záhradnom jazierku. Ponúkame rôzne produkty pre úpravu vody, ktoré pomáhajú neutralizovať škodlivé chemikálie, stabilizovať pH a obohatiť vodu o životne dôležitý kyslík.

 

Pre dokonalé jazierko v záhrade je dôležité mať správne príslušenstvo. Od sietí na odstraňovanie listov až po dekoratívne prvky, ktoré dodajú vášmu jazierku jedinečný charakter, naše produkty sú navrhnuté tak, aby zvýšili krásu a funkčnosť vášho jazierka.

 

Zdravie vašich rýb je našou prioritou. Ponúkame širokú škálu liečiv a doplnkov, ktoré pomáhajú pri liečbe bežných chorôb a podporujú celkové zdravie ryb.

 

Pravidelné testovanie vody je nevyhnutné pre udržiavanie zdravého jazierka. Naše testovacie sady sú jednoduché na použitie a poskytujú presné výsledky, ktoré vám pomôžu udržiavať vodu vo vašom jazierku v optimálnom stave.

sync
Načítavajú sa produkty ...