Pamlsky pre psov

Hľadáte tie najlepšie a najchutnejšie pamlsky pre psov? E-shop ABC-ZOO.sk je tu pre vás s širokým výberom, ktorý poteší každého psíka. Od zdravých pamlskov pre šteniatka až po odmeny pre dospelé psy, náš sortiment je špeciálne zameraný na kvalitu a rozmanitosť.

Zobraziť viac arrow_drop_down

V našom e-shope  nájdete pamlsky rozdelené do rôznych kategórií, aby ste mohli ľahko vybrať tie najvhodnejšie pre vášho psíka.

 

Dentálne pamlsky sú perfektnou voľbou pre udržanie zdravých zubov a ďasien vašich miláčikov. Pomáhajú redukovať zubný kameň a poskytujú priaznivé účinky na zdravie chrupu vašich domácich miláčikov.

 

Sušené maškrty pre psov ako sú kuracie prsia, hovädzie mäso či rybie filety sú vynikajúcou odmenou plnou bielkovín. Sú vyrábané prirodzeným sušením, čo zabezpečuje zachovanie chutí a živín.

 

Žuvacie pamlsky, vrátane kostičiek pre psov a parohov pre psov, sú ideálne pre zdravý vývoj a rast. Poskytujú dlhé hodiny zábavy a žuvania, ktoré prispievajú k psychickej pohode vášho psa.

 

Ľahké a chrumkavé piškóty a keksíky sú skvelou voľbou pre rýchle odmeny pri výcviku alebo ako malá pochúťka medzi jedlami. Sú vyrobené z kvalitných surovín a sú ľahko stráviteľné.

 

Prírodné kosti nielenže zabezpečujú výživu, ale tiež napomáhajú k čisteniu zubov a masírovaniu ďasien. Ponúkame tiež bezpečné a trvanlivé alternatívy, ktoré sú špeciálne upravené na žuvanie bez rizika rozlomenia.

 

Pre viac informácií ohľadom starostlivosti o vaše zvieratá, nezabudnite navštíviť náš blog na ABC-ZOO.sk, kde nájdete cenné rady a tipy pre chovateľov.

sync
Načítavajú sa produkty ...