Kozmetika pre psov - zdravie, hygiena, krása

Udržiavanie psa zdravého, čistého a krásneho je nevyhnutné pre jeho pohodu a dlhodobé zdravie. Na abc-zoo.sk ponúkame širokú škálu produktov kozmetiky pre psov, ktoré pomôžu vo všetkých oblastiach starostlivosti o psy. Objavte našu ponuku a nájdite to najlepšie pre vášho štvornohého priateľa.

Zobraziť viac arrow_drop_down

Kvalitné šampóny sú základom pre udržanie čistej a zdravej srsti vášho psa. Naša ponuka zahŕňa šampóny pre rôzne typy srsti a špecifické potreby, vrátane antibakteriálnych, antiparazitných a hypoalergénnych šampónov.

 

Správna starostlivosť o oči a uši je dôležitá pre prevenciu infekcií a udržanie čistoty. Ponúkame očné kvapky, čistiace roztoky a ďalšie prípravky pre zdravie očí a uší. Čistenie zubov u psov je nevyhnutné pre prevenciu zubného kameňa a zápachu z úst. V našej ponuke nájdete zubné kefky, pasty a ústne spreje.

 

Starostlivosť o labky je dôležitá pre ochranu pred zraneniami a infekciami. Ponúkame krémy, balzamy a ochranné topánky. Pravidelné česanie a trimovanie pomáha udržať srsť vášho psa zdravú a bez spleti. Naša ponuka zahŕňa rôzne kefy, hrebene a trimovacie nože pre všetky typy srsti.

 

Produkty proti pĺznutiu pomáhajú znižovať množstvo vypadavajucej srsti a udržia dom čistý od psích chlpov. Ponúkame spreje, oleje a ďalšie prípravky. Správna starostlivosť o pazúriky je dôležitá pre pohodlie a zdravie psa. V našej ponuke nájdete kvalitné nožnice a kliešte.

 

Odpudzovače a čističe pomáhajú udržať dom a vonkajšie prostredie čisté a bez nežiaducich pachov. Ponúkame rôzne druhy čističov a odpudzovačov. 

 

Pre správnu hygienu psa ponúkame rôzne toalety, podložky a plienky, ktoré uľahčujú starostlivosť o psa v interiéri.

 

Pre čisté prostredie počas prechádzok sú nevyhnutné púzdra a sáčky na exkrementy. Ponúkame rôzne veľkosti a typy sáčkov.

 

Správna starostlivosť o psa zahŕňa viac než len základnú hygienu. Na abc-zoo.sk nájdete všetko potrebné pre zdravie, hygienu a krásu vášho psa. Nezabudnite navštíviť aj náš blog na abc-zoo.sk, kde nájdete cenné rady a tipy pre chovateľov.

sync
Načítavajú sa produkty ...