Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Elektronický obojok pre psa PetSafe 250m

akcia
doprava zdarma

Elektronický výcvikový obojok pre psa PetSafe s dosahom 250m.

Viac detailov

Znížená cena!

154,71 € vrátane DPH

171,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 154 prémiových bodov ako kupón pre 3,08 €. Vaše prémiové body.


Výcvikový elektrický obojok pre psa s dosahom 250 metrov.

  • vodeodolný obojok nie však ponoriteľný
  • dobíjateľný obojok aj vysielačka
  • zariadenie poskytuje 8 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie
  • rozšíriteľné pre tréning 3 psov po zakúpení extra obojkov pre každého psa


Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 250 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití tréningového zariadenia bude tréning Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, 250m tréner je tréningové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.


Technické parametre obojka:

- dobíjateľná batéria NiMH
- váha: 79,4 g
- veľkosť: 6.4cm x 3.8 cm x 2.5 cm (hrúbka)
- veľkosť nastaviteľného remienka: 15-71 cm

Technické parametre vysielačky:

- dobíjateľná batéria NiMH
- váha: 90.7 g
- veľkosť: 12.7 cm x 4,4 cm x 2.5 cm
- veľkosť antény: 4.8 cm

Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.

Náhradnú baterku si môžete objednať TU!

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií