SERA Phyto med Baktazid 30 ml

akcia
SERA Phyto med Baktazid 30 ml
chevron_left
chevron_right

SERA Phyto med Baktazid 30 ml

Rastlinný prípravok na čistenie vody v akváriach a jazierkach, pri výskyte vonkajších baktérií u rýb.

Viac detailov
Skladom Skladom
Znížená cena!
14,90 € 35 %
9,69 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 9 prémiových bodov ako kupón v hodnote 0,18 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Rastlinný prípravok s obsahom tymianového oleja proti vonkajším baktériám akváriových a jazierkových okrasných rýb.

Aj v dobre udržiavanom akváriu môže ryba podľahnúť nákaze baktériami, ktoré môžete pozorovať ako modré, alebo biele bodky po tele ryby. Prípravok Sera Phyto med Baktazid pomáha tieto baktérie úspešne likvidovať.

Účinná látka tohto roztoku je tymianový olej z Thymus vulgaris L., Thymus zygis L., ktorý sa využíva pri ošetrení kožných zápalov spôsobených baktériami Aeromonas, Pseudomonas alebo Vibrio; rovnako ako aj pri napadnutí plutiev a žiabier okrasných rýb v sladkovodnom akváriu alebo jazierku.

 

Dávkovanie: 1. a 3. deň pridať 1 ml roztoku na 40 L vody. Pri ťažkých napadnutiach 5. deň opäť pridajte 1 ml na 40 litrov vody. Prostriedok rovnomerne rozptýľte po hladine a následne premiešajte vodu v nádrži. Počas liečby je potrebné vypnúť UV-lampy (ak ju máte) a zaistiť dobré vzduchovanie akvária. Biologické filtre môžete nechať zapojené. Po ukončení liečby je ideálne vodu opätovne niekoľkokrát prefiltrovať cez Sera Super Carbon.

Balenie: 30 ml (na 400 - 600 L vody)

Zákazníci ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili aj:
Najpredávanejšie produkty v kategórii