Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

SERA Granulate Menu 150ml

sera GRANULAT MENÜ krmivo pre akvarijné ryby žijúce v stredných a väčších hĺbkach.

Viac detailov

5,50 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 5 prémiových bodov ako kupón pre 0,10 €. Vaše prémiové body.


Skladba krmiva  sera GRANULAT MENÜ zaručuje dobrý zdravotný stav a vitalitu.

Zloženie :

1. Müsli – pozostáva z viac ako štyridsiatich prísad. Ryby a vedľajšie produkty z rýb, pšeničné bielkoviny, pšeničné klíčky, spirulina, garnáty, krevety, plankton, kvasnice. Ideálne na zvýšenie vitality rýb v stresových situáciách ako napr. v období rozmnožovania a starostlivosti o poter ako i pri čistení akvária. Ceľkovo k posilneniu organizmu rýb.

2. Zelená pochúťka – pomaly ku dnu klesajúce zelené krmivo z obilnín a ich derivátov, pšeničné bielkoviny, kvasnice a tiež spirulina, chlorella a korenie podporujúce optimálne trávenie.

3. Energetická pochúťka – pre zdravý vývoj. Pozostáva z rybích bielkovín a derivátov, mušlí, krabov, ráčikov a vitamínov, bohaté na spirulinu, chlorella, garnáty tiež minerály a stopové prvky. Zvyšuje vitalitu a farebnú rôznosť rýb.

4. Farebná pochúťka – rybie bielkoviny a deriváty, mušle, krabi, ráčiky a vitamíny, s karoténom, cyklop a morské kôrovce. Podporuje intenzívne vyfarbenie rýb. Obsahuje minerály a stopové prvky.

Kŕmte úsporne i častejšie denne, ale len toľko, čo ryby spotrebujú do 3 minút.

Obsah vitamínov v 1kg: vit. A 36000 mj, vit B1 40mg, vit. B2 90mg, stabilizačný vit. C (L-Ascorbil-2-polyphosphat) 550mg, vit. D3 2000 mj, vit E 120mg.

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií