JBL Florapol 350g

JBL Florapol 350g
chevron_left
chevron_right

JBL Florapol 350g

Substrát pre zakladanie akvária.

Viac detailov
Skladom Skladom
5,30 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 5 prémiových bodov ako kupón v hodnote 0,10 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Substrátové hnojivo s obsahom železa ako základ pre hnojenie koreňov rastlín do akvária s dlhodobým účinkom pre založenie nového akvária.

JBL Florapol je účinné hnojivo obsahujúce železo adsorbované na ílový nosič v nerozpustnej forme. Tým sa zamedzí vzniku nežiadúcich, príliš vysokých koncentrácii železa tesne po použití hnojiva, ktoré vedú k premnoženiu rias. Rastliny sú schopné neustále svojimi koreňami železo príjmať. Ílový nosič má vysokú väzobnú kapacitu a automaticky uvoľňuje živiny, pokiaľ ich je vo vode nedostatok a naopak, pokiaľ ich je prebytok, viaže ich do zásoby. Týmto mechanizmom majú rastliny vždy vyvážený prísun minerálov. Popísaná vlastnosť produktu vydrží najmenej 3 roky.

Použitie:

Požadované množstvo prípravku zmiešajte s 5 až 10 násobkom nepremytého štrku (zrnitosť 2-3mm) a rozložte ho podľa naplánovaného osadenia rastlinami po dne akvária. Potom túto hnojivovú vrstvu prekryte 4-6 cm hrubou vrstvou premytého štrku rovnakej zrnitosti. Pri plnení akvária vodou zamedzte víreniu dna.

Balenie: 350g (pre akvária 50-100 litrov)

JBL Florapol substrát

 

 

Zákazníci ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili aj:
Najpredávanejšie produkty v kategórii