Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

heureka shop roku 2016 hlas
heureka shop roku

TetraMedica GeneralTonic 100ml

Liečivo pre tropické akvarijné rybky.

Viac detailov

3,90 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 3 prémiových bodov ako kupón pre 0,06 €. Vaše prémiové body.


Liečivo určené pre tropické akváriové rybyčky. Pomáha pri liečení hniloby plutiev, pri ochoreniach spôsobených hubami, baktériami a parazitmi. Podporuje tvorbu ochrannej vrstvy kože a neškodí rastlinám. Účinne ničí čierne a modré riasy.

 

Príznaky choroby: rozštiepené plutvy, biely povlak, kalné oči, strata hmotnosti.

Dávkovanie:

Pri zakladaní akvária 1,5 ml na 20 l vody, pri príznakoch chorôb 1,5 ml na 10 l vody, karanténne akvárium (bez biologicky aktivních filtrov a zariadení) 1,5 ml na 20 l vody. V prípade, že po piatich dňoch nenastane zlepšenie je možné liečbu opakovať po 24 hodinovom filtrovaní vody cez aktívne uhlie. Liečbu je možné opakovať 3-4 krát. Ako prevenciu je možné podávať polovicu doporučenej dávky po dobu 8 týždňov.

Zloženie (na 100 ml): 9-Aminoacridin *HCl* H2O 94,6 mg, Acriflavin 567,6 mg, Ethacridin-Lactat 2498, mg, Methylenblau 214,4 mg

Balenie: 100 ml

heureka shop roku 2016 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií