Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

heureka shop roku 2016 hlas
heureka shop roku

TROPICAL Red parrot flake 300ml

Krmivo pre papagájové cichlidy a iné delikátne druhy rýb.

Viac detailov

4,90 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 4 prémiových bodov ako kupón pre 0,08 €. Vaše prémiové body.


Mnohozložkové, vyfarbujúce, vločkové krmivo s vysokým obsahom ľahkostráviteľných bielkovín, určené pre denné kŕmenie papagájových cichlíd a iných druhov delikátnych rýb, ktoré pre udržanie atraktívneho vzhľadu vyžadujú v diéte značný podiel prírodných farbív, napr. chované formy discusov, mečúňov, gupiek, zlatých rybiek atď.

 

 

Na vysokú chuťovú úroveň krmiva má vplyv najvyššia akosť surovín, medzi nimi chutný kryl a kalamáre. Optimálne vybraná receptúra vločiek zabezpečuje pravidelne kŕmeným rybám dokonalú kondíciu a zdravie. Krmivo je neobvykle delikátne a ľahkostráviteľné, čo predchádza problémom s tráviacim ústrojenstvom. Za účelom spestrenia diéty delikátnych a vyberavých rýb doporučujeme krmivá: Super Spirulina Forte, D-Allio Plus, Krill Flake.

heureka shop roku 2016 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií