Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Cichlid Staple Baby 250 g

Krmivo vo forme peliet poskytujúce základné živiny pre zdravie rýb.

Viac detailov

9,20 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 9 prémiových bodov ako kupón pre 0,18 €. Vaše prémiové body.


Hikari Cichlid Staple baby je krmivo určené pre cichlidy a iné veľké tropické ryby, podporuje ich vyfarbenie a je bohaté na živiny - 250 g.

 

  • každodenné  krmivo poskytujúce základné živiny pre uchovanie zdravia Vašich rýb. Môžete s ním očakávať vynikajúcu rýchlosť rastu rýb

  • krmivo je vo forme plávajúcich peliet a nekalí vodu

  • vyrába sa na vysoko automatizovanom a špecializovanom zariadení pod prísnou akostnou kontrolou z vybraných zložiek, ktoré boli preverené rozsiahlym výskumom.

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: obilniny, ryby a ich deriváty, zelenina, mäkkýše a kôrovce, extrakt zeleninových koncentrátov, deriváty rastlinného pôvodu, riasy,  droždie, minerály.

Analýza: proteíny 35 %, tuky 6 %, vláknina 2,5 %, popol 10,7 %, fosfor 0,9 %.

Prísady: vitamín A 5800 MJ/kg, vitamín D3 1100 MJ/kg, vitamín E 99 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 100 mg/kg, 100 mg/kg, 20 mg/kg, 38 mg/kg, 380 mg/kg.

Návod na kŕmenie: podávajte 2 - 3 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 250 g

heureka shop roku 2020 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií