Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2019
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Goldfish Gold Baby 300 g

Špeciálne zostavené krmivo pre mladé zlaté rybky a koi kapre, ktoré podporuje ich vyfarbenie.

Viac detailov

11,30 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 11 prémiových bodov ako kupón pre 0,22 €. Vaše prémiové body.


Hikari Goldfish Gold Baby je krmivo určené pre mladé zlaté rybky a koi kapre, podporuje ich vyfarbovanie vďaka obsahu karoténu, vyvážený obsah živín a vitamínov pre silné zdravie a dostatok energie  - 300 g.

 

  • krmivo obsahuje všetky dôležité živiny a vitamíny, dôležité pre prvý rok života zlatých rybiek a koi kaprov

  • každodenné krmivo s obsahom karoténu, ktorý aktívne podporuje vyfarbenie

  • plávajúce krmivo dovoľuje ľahšie pozorovať a prispôsobovať množstvo krmiva a zabraňovať tak prekrmovaniu, navyše nekalí vodu

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

 

Zloženie: obilniny, ryby a ich deriváty, deriváty rastlinného pôvodu, zelenina, extrakt zeleninových koncentrátov, mäkkýše a kôrovce, droždie, oleje, tuky, minerály.

Analýza: proteíny 35 %, tuky 6 %, vláknina 1,3 %, popol 10,7 %, fosfor 0,9 %.

Prísady: vitamín A 19000 MJ/kg, vitamín D3 3000 MJ/kg, vitamín E 550 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 100 mg/kg, 1,5 mg/kg, 100 mg/kg, 9,9 mg/kg, 39 mg/kg, 390 mg/kg.

Návod na kŕmenie: Pri teplote nad 10°C podávajte 2 - 4 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 300 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií