Hikari Mini Algae Wafers 1 kg

akcia
Hikari Mini Algae Wafers 1 kg
chevron_left
chevron_right

Hikari Mini Algae Wafers 1 kg

Krmivo pre okrasné tropické ryby.

Viac detailov
Skladom Skladom
Výpredaj!
65,90 € 35 %
42,84 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 42 prémiových bodov ako kupón v hodnote 0,84 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Prvotriedne a najlepšie krmivo pre ryby typu Plecostomus, Ancistrus a iné druhy, živiace sa riasami.

  • preparát s vysokým obsahom rastlinných látok, ktoré preferujú ryby Plecostomus a ostatné ryby živiace sa riasami
  • krmivo je bohaté na živiny a stabilizovaný vitamín C, čím sa podporuje odolnosť proti stresu a imunita voči chorobám infekčného pôvodu
  • s pomocou pokrokovej výrobnej technológie bolo vyvinuté krmivo jedinečného diskového tvaru peliet

Pelety pozvoľna mäknú vo vode a umožňujú tak rybám prijímať potravu postupne a podľa potreby. Navyše krmivo nikdy nekalí vodu a predstavuje jednoduchý a výhodný spôsob kŕmenia rýb všetkých veľkostí, živiacich sa na dne.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: ryby a ich deriváty, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, zelenina, riasy, pekárenské výrobky, droždie, oleje a tuky, mäkkýše a kôrovci, minerály.

Analýza: proteíny 36 %, tuky 6 %, vláknina 2,5 %, popol 15,2 %, fosfor 1 %.

Prísady: vitamín A 8700 MJ/kg, vitamín D3 1700 MJ/kg, vitamín E 1600 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 120 mg/kg, 0,3 mg/kg, 93 mg/kg, 1,9 mg/kg, 7,7 mg/kg, 77 mg/kg.

Návod na kŕmenie: kŕmte iba množstvom, ktoré ryby spotrebujú počas dvoch hodín.

Balenie: 1 kg