Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

ATIX súprava na odstraňovanie kliešťov - 9ml sprej + pinzeta

Súprava na bezpečné odstraňovanie kliešťov, možné použitie pre ľudí i zvieratá.

Viac detailov

10,50 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 10 prémiových bodov ako kupón pre 0,20 €. Vaše prémiové body.


ATIX súprava na odstraňovanie kliešťov, vhodná pre ľudí i zvieratá.

 

Atix súprava na odstraňovanie kliešťov je určená na postriekanie kože proti parazitickým kliešťom. Vyvolaním silného kryogénneho účinku spôsobí okamžité a účinné zníženie metabolickej aktivity kliešťa (zmrazenie), ktoré obmedzí a zabráni prenosu telesných tekutín parazita, ktoré môžu obsahovať patogénne mikroorganizmy, do organizmu hostiteľa. Jednoduchá aplikácia umožňuje rýchle a bezpečné odstránenie kliešťov spolu s jeho ústnym ústrojenstvom.

Návod na použitie:

1. Lokalizujte kliešťa.

2. Skontrolujte, či je v nádobke primeraná dávka prípravku. Otvor dávkovača držte od seba vo zvislej polohe a dvakrát stlačte.

3. Nádobku držte zvisle. Otvor trysky dávkovača ATIX zamerajte na kliešťa tak, aby prúd prípravku zasiahol hlavne okolie hlavy cudzopasníka.

4. Stlačte a pridržte dávkovaciu trysku do ukončenia aplikácie celej dávky. Zákrok opakujte podľa potreby a veľkosti cudzopasníka. Neprekračujte počet troch aplikácií do rovnakého miesta. Vyvarujte sa rozprašovaniu na kožu okolo miesta prisatia parazita (prípravok je nutné aplikovať priamo na hlavu kliešťa).

5. Pomocou pinzety pridržte ústnu časť kliešťa čo najbližšie pri koži a pomaly ťahajte zvislo nahor. Nepokúšajte sa vytiahnuť hlavu alebo telo kliešťa, pretože sa môže odtrhnúť a ústne ústrojenstvo môže ostať pod kožou. Použite pinzetu na odstránenie všetkých zostávajúcich častí kliešťa ponechaných v koži.

6. Dezinfikujte miesto odstránenia kliešťa a pinzetu liehom. Umyte si ruky mydlovou vodou.

 

Balenie: 9ml sprej + pinzeta, návod na použitie

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií