Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

heureka shop roku 2016 hlas
heureka shop roku

Bio SADA Water Conditioner 250ml + nitrifikačné baktérie 12 tbl

Sada prostriedku na úpravu vodovodnej vody pre použitie v akvaristike a nitrifikačné baktérie

Viac detailov

6,90 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 6 prémiových bodov ako kupón pre 0,12 €. Vaše prémiové body.


Sada obsahuje tekutý prípravok na rýchlu úpravu vodovodnej vody pre použitie v akváriu, ktorý dokáže odstrániť z čerstvej vody všetky škodlivé látky, ťažké kovy, chlór, a Bakterium E štartovacie baktérie do filtra.

 

Water conditioner

Dodáva do vody aktivačné látky, jód, magnézium a celú skupinu protistresových vitamínov B. Zvyšuje slizotvorbu a tým významne chráni aj menej odolné ryby.

Návod na použitie:
Dávkujte 1/2 vrchnáčika fľaše na 20l vody. Miznúce modravé sfarbenie potvrdzuje účinky prípravku. Používajte vždy pri výmene vody, pri karanténovaní a regenerácii po použití liečiv.

Bacterium E

Biologický aktivátor s obsahom zmesi štartovacích baktérií a enzýmov potrebných pre vytvorenie biologickej rovnováhy v akváriu. Zaisťuje rýchle zabehnutie filtra, aktiváciu žiadúcich baktérií, ktoré sú potrebné pre kvalitnú biologickú filtráciu. Urýchľuje rozklad dusíkatých látok - čpavku, nitrátov a nitritov, zabraňuje vzniku rias.

Návod na použitie:
Nová nádrž: Prvý deň a 7. deň po založení nádrže dávkujte 2 kapsule na 100l akvarijnej vody takým spôsobom, že 1. kapsulu umiestnite do vody a 2. kapsulu umiestnite priamo do filtra
Údržba filtra: Každých 15 dní použijte 1 kapsulu na 100l akvarijnej vody - priamo do filtra po čistení filtra
Výmena vody ( čiastočná ): Po výmene vody 1 kapsula na 100l vodovodnej vody - priamo do akvária !!!
Po liečebnej kúre (ako prevencia pred ďalšími chorobami): Po poslednom dávkovaní liečiv 2 kapsule na 100l akvarijnej vody takým spôsobom, že 1. kapsulu umiestnite do vody a 2. kapsulu umiestnite priamo do filtra

UPOZORNENIE: predávkovanie môže byť škodlivé.

Želatínovú kapsulu opatrne otvorte a vysypte jej obsah priamo do vodovodnej vody posypaním hladiny, do filtra umiestnite priamo celú kapsulu.

 

Balenie: 250 ml water conditioner a 12 tabliet bacterium E

heureka shop roku 2016 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií