Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2020
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Reverzná osmóza 190l+ Konduktometer ADWA

akcia
doprava zdarma

Reverzná Osmóza picobello - 190l/deň s Konduktometrom.

Viac detailov

Tento produkt je v sade, ktorá tiež obsahuje:

1 x Konduktometer ADWA AD 203 + kalibračný roztok 1413 µS

Konduktometer - EC meter (tester) vodivosti ADWA AD 203, digitálny

1 x Reverzná osmóza - Classic - 190l / deň

Reverzná osmóza Classic s karbónovým filtrom.

Znížená cena!

71,17 € vrátane DPH

94,90 € vrátane DPH

(cena znížená o 25 %)


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 71 prémiových bodov ako kupón pre 1,42 €. Vaše prémiové body.


Reverzná Osmóza picobello - 190l/deň + Konduktometer (merač vodivosti) ADWA

 

Kompletný systém reverznej osmózy s carbonovým (aktívne uhlie) a mechanickým filtrom. Reverzná Osmóza picobello 190 z vodovodnej vody odstraňuje škodlivé látky (pesticídy, ťažké kovy, dusitany, dusičnany ap.), soli a minerálne látky zodpovedné za tvrdosť vody.

Jednoduchým spôsobom si môžete pripraviť mäkkú a veľmi čistú vodu, ktorá je vhodná k okamžitému použitiu v akváriu. Takto pripravená voda navyše neobsahuje vírusovú ani bakteriálnu kontamináciu. Aparatúra nepotrebuje elektrický prúd ani žiadne chemikálie, je poháňaná len tlakom vodovodnej vody.

Veľmi mäkká voda vyrobená aparatúrou (permeát) môže byť vzhľadom k nárokom chovaných rýb mierne "pritvrdená" prípravkami od značiek SERA, TETRA. Tento postup je výhodnejší ako miešanie permeátu s vodovodnou vodou lebo tá môže obsahovať niektoré škodlivé látky.

Najdôležitejšou súčasťou aparatúry je moderná polyamid-polysulfónová membrána, ktorá funguje ako mikroskopické sito, ktoré zadrží všetky molekuly väčšie ako molekula vody. Ďalej s carbonovým a mechanickým filtrom.

Vhodná na montáž pod každé umývadlo. Kompaktná a výkonná jednotka pre úpravu vody pre Vaše akvárium. Hnacou silou je vodovodný tlak, ktorý musí byť vyšší ako 3 bary, čo je v drvivej väčšine našich domácností.

Slovenský manuál si môžete STIAHNUŤ TU

heureka shop roku 2020 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií