Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

BEAPHAR IMMO SHIELD PES „M“ 3 x 3ml

Pipety, imobilizujúce roztoče a hmyz, pre dospelé psy stredných a väčších plemien od 15kg do 30kg.

Viac detailov

6,80 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 6 prémiových bodov ako kupón pre 0,12 €. Vaše prémiové body.


Antiparazitné pipety, imobilizujúce roztoče a hmyz fyzikálnou cestou - pre dospelé psy stredných a väčších plemien (15-30kg).

 

Pipety Beaphar IMMO Shield Line-on pro psy, je prípravok založený na látke zvanej dimetikon (silikónový olej), ktorý imobilizuje a tým likviduje blchy, kliešte a ostatný hmyz, predovšetkým komáre, roztoče a vši fyzikálnym spôsobom. Prípravok nie je vhodný pre gravidné a laktujúce suky!

Ako prípravok funguje? Dimetikon vytvorí na hmyze povrchovú vrstvu, ktorá napadne a znehybní ich kĺby a tým ho chytí do pasce. Pôsobí na všetky vývojové štádiá bĺch.

Návod na použitie: rozhrňte srsť psa a obsah 1 pipety naneste priamo na kožu cez celú chrbticu, od krku medzi lopatky, až po koreň chvosta. Znehybnený (uhynutý) hmyz následne vyčešte hrebeňom, psa okúpte a naneste novú pipetu. Aplikáciu opakujte každé 4 týždne, alebo po okúpaní (a osušení) psa.

UPOZORNENIE! Prípravok je určený na vonkajšie použitie a vhodný pre psy až od 1 roku (12 mesiacov). Vyhnite sa okoliu očí (svojich aj psích). V prípade rozsiahleho zásahu očí ich ihneď opláchnite vodou a kontaktujte svojho obvodného lekára (v prípade psa zavolajte veterinárovi pre ďalší postup).

Zloženie: Dimetikon 474 g/l, Aloe Vera 5 g/l, parfém 10 g/l

 

Obsah balenia: 3 x 3ml

Účinnosť: 1pipeta = 4 týždne

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií