Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2019
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Cichlid Staple Medium 250 g

Krmivo vo forme peliet poskytujúce základné živiny pre zdravie rýb.

Viac detailov

5,80 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 5 prémiových bodov ako kupón pre 0,10 €. Vaše prémiové body.


Hikari Cichlid Staple medium je krmivo určené pre cichlidy a iné veľké tropické ryby, podporuje ich vyfarbenie a je bohaté na živiny - 250 g.

 

 

  • každodenné  krmivo, poskytujúce základné živiny pre uchovanie zdravia Vašich rýb. Môžete s ním očakávať vynikajúcu rýchlosť rastu rýb.

  • krmivo je vo forme plávajúcich peliet a nekalí vodu

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

 

Zloženie: obilniny, ryby a ich deriváty, zelenina, extrakt zeleninových koncentrátov, deriváty rastlinného pôvodu, riasy,  droždie, minerály.

Analýza: proteíny 38 %, tuky 5 %, vláknina 4,2 %, popol 11,6 %

Prísady: vitamín A 8300 MJ/kg, vitamín D3 1200 MJ/kg, vitamín E 1200 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 180 mg/kg, mangan 16 mg/kg, jód 1,6 mg/kg, zinok 33mg/kg, železo  67mg/kg.

Návod na kŕmenie: podávajte 2 - 3 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 250 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií