Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Antiparazitný obojok Kiltix 38 cm

akcia

Antiparazitný obojok pre psov proti kliešťom a blchám Kiltix.

Viac detailov

Znížená cena!

13,90 € vrátane DPH

16,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 13 prémiových bodov ako kupón pre 0,26 €. Vaše prémiové body.


Antiparazitný obojok pre psov proti kliešťom a blchám s účinnosťou až 7 mesiacov.

Obojok je účinný proti všetkým kliešťom a ich vývojovým štádiám, ktoré napádajú psov. Je plne účinný už 24 hodín po nasadení, je dlhodobo účinný počas celej sezóny kliešťov (7 mesiacov), je najdlhšie pôsobiaci obojok proti blchám. Má výbornú lokálnu a celkovú znášanlivosť, účinné látky zostávajú na srsti zvieraťa, nevstrebávajú sa do krvi - žiadne poškodenie obličiek alebo pečene. Je použiteľný u šteniatok od 3 mesiacov veku.

Charakteristika: Prípravok obsahuje účinnú látku propoxur, ktorá patrí do skupiny karbamátov s dobrým účinkom na artropódy a flumethrin zo skupiny pyretroidov, ktorá má aj insekticídny a repelentný účinok.

Oblasť použitia: Prevencia proti blchám a kliešťom. Je účinný počas 7 mesiacov.

Mechanizmus použitia: Obojok s dĺžkou 38 cm sa pripne okolo krku zvieraťa a nechá sa po dobu 7 mesiacov. Účinná látka pôsobí stále keď je zviera v pohybe aj v pokoji.

Antiparazitný obojok KILTIX nemení farbu ani kvalitu srsti.

Predchádzajúce Ďalšie
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií