Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Antiparazitný prívesok - ANIBIO tic - clip

Prívesok na ochranu proti kliešťom a blchám.

Viac detailov

24,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 24 prémiových bodov ako kupón pre 0,48 €. Vaše prémiové body.


ANIBIO tic-clip - Antiparazitný prostriedok  - bioenergizovaný prívesok na ochranu proti kliešťom a blchám, nie len pre zvieratá.

Neobsahuje žiadne jedovaté látky.

● až 2 roky ochranný účinok
● vode odolný
● bez zápachu
● pre krátko i dlhosrsté zvieratá
● neobsahuje žiadne jedovaté látky
● deťom neškodný
● vhodný i pre šteňatá

Účinok antiparazitného prípravku Tic Clip:

Na použitie aktivovaný prívesok tic – clip v špeciálnom povlaku s vysokým vyžarovacím potenciálom a kapacitou “drží“ bioenergetický náboj. V okolí prívesku a tým i v okolí jeho nositeľa (pes, mačka, bez ohľadu na veľkosť, či druh srsti) je vytvorené bioenergetické pole, ktoré odpudzuje kliešte a blchy.
Po aktivácii trvá 3, max. 5 dní, kým sa vytvorí dostatočná ochrana. V ojedinelých prípadoch môže nastať zníženie účinku tic – clip napríklad ak má zviera oslabenú imunitu, v období hárania, alebo po očkovaní.

Použitie antiparazitárneho prostriedku pre psa a mačku Tic-Clip:

Prívesok tic – clip spolu s pribalenými krúžkami upevnite na obojok alebo postroj (materiál nehrá žiadnu rolu). Tak isto nie je podstatné, kde a ako bude prívesok tic – clip upevnený. Pre mačky a malých psov (do 15 kg) stačí použiť len jeden krúžok.
Vyberte prívesok tic-clip z plastového obalu s dvomi krúžkami a pospájajte ich, pripevnite teraz aktivovaný prívesok napríklad na obojok alebo postroj. Pokial má zviera registračnú známku,  alebo prívesok o očkovaní a pod., otočte tic-clip tak, aby strana s hviezdičkou bola viditeľná. Ochrana bude účinná behom 3 – 5 dní

Tip:

Aktivovaný tic-clip môže počas nosenia niekedy naakumulovať statický náboj z okolia alebo od nositeľa, ktorý nie je vždy pozitívny. Preto je odporúčané a dôležité približne raz za tri týždne podržať prívesok pod tečúcou vodou (netreba ho vtedy dávať preč z obojku).

Dôležité:

Vždy použite len pribalené krúžky, nakoľko tieto sú tiež bioenergizované. Od momentu, kedy nasadíte krúžok(ky) na prívesok, bude tic – clip aktívny po dobu 2 rokov. Po uplynutí tejto doby je potrebné prívesok vymeniť za nový. Aby bola zaistená ochrana, prívesok musí byť počas dňa na obojku ale na noc ho môžete bez problémov odložiť.

Predchádzajúce Ďalšie
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií