Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
heureka shop roku 2018 hlas
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Antiparazitný prívesok - ANIBIO tic - clip

Prívesok na ochranu proti kliešťom a blchám.

Viac detailov

24,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 24 prémiových bodov ako kupón pre 0,48 €. Vaše prémiové body.


ANIBIO tic-clip - Antiparazitný prostriedok  - bioenergizovaný prívesok na ochranu proti kliešťom a blchám, nie len pre zvieratá.

Neobsahuje žiadne jedovaté látky.

● až 2 roky ochranný účinok
● vode odolný
● bez zápachu
● pre krátko i dlhosrsté zvieratá
● neobsahuje žiadne jedovaté látky
● deťom neškodný
● vhodný i pre šteňatá

Účinok antiparazitného prípravku Tic Clip:

Na použitie aktivovaný prívesok tic – clip v špeciálnom povlaku s vysokým vyžarovacím potenciálom a kapacitou “drží“ bioenergetický náboj. V okolí prívesku a tým i v okolí jeho nositeľa (pes, mačka, bez ohľadu na veľkosť, či druh srsti) je vytvorené bioenergetické pole, ktoré odpudzuje kliešte a blchy.
Po aktivácii trvá 3, max. 5 dní, kým sa vytvorí dostatočná ochrana. V ojedinelých prípadoch môže nastať zníženie účinku tic – clip napríklad ak má zviera oslabenú imunitu, v období hárania, alebo po očkovaní.

Použitie antiparazitárneho prostriedku pre psa a mačku Tic-Clip:

Prívesok tic – clip spolu s pribalenými krúžkami upevnite na obojok alebo postroj (materiál nehrá žiadnu rolu). Tak isto nie je podstatné, kde a ako bude prívesok tic – clip upevnený. Pre mačky a malých psov (do 15 kg) stačí použiť len jeden krúžok.
Vyberte prívesok tic-clip z plastového obalu s dvomi krúžkami a pospájajte ich, pripevnite teraz aktivovaný prívesok napríklad na obojok alebo postroj. Pokial má zviera registračnú známku,  alebo prívesok o očkovaní a pod., otočte tic-clip tak, aby strana s hviezdičkou bola viditeľná. Ochrana bude účinná behom 3 – 5 dní

Tip:

Aktivovaný tic-clip môže počas nosenia niekedy naakumulovať statický náboj z okolia alebo od nositeľa, ktorý nie je vždy pozitívny. Preto je odporúčané a dôležité približne raz za tri týždne podržať prívesok pod tečúcou vodou (netreba ho vtedy dávať preč z obojku).

Dôležité:

Vždy použite len pribalené krúžky, nakoľko tieto sú tiež bioenergizované. Od momentu, kedy nasadíte krúžok(ky) na prívesok, bude tic – clip aktívny po dobu 2 rokov. Po uplynutí tejto doby je potrebné prívesok vymeniť za nový. Aby bola zaistená ochrana, prívesok musí byť počas dňa na obojku ale na noc ho môžete bez problémov odložiť.

Predchádzajúce
Ďalšie
heureka shop roku 2018 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií