Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2020
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

sera KOI Bakto Tabs 1350

Krmivo pre jazierkové ryby s liečivom.

Viac detailov

29,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 29 prémiových bodov ako kupón pre 0,58 €. Vaše prémiové body.


Krmivo pre jazierkové ryby s liečivom - sera KOI Bakto Tabs 1350 tabl.

Nafúknuté brucho, odstávajúce šupiny, vypúlené oči, kývavé pohyby, tmavé sfarbenie, strata apetítu sú symptómy bakteriálnych ochorení. V takom prípade odporúčame liečiť pomocou sera KOI BAKTO Tabs. Nepoužívajte ale v morskom akváriu s bezstavovcami.

Návod na použitie sera KOI Bakto Tabs:

Počas liečby kŕmte výhradne so sera KOI BAKTO Tabs, nepoužívajte žiadne iné krmivo! Intenzívne prevzdušňujte a filtrujte vodu ale nie cez aktívne uhlie! Ak máte inštalované, potom vypnite CO2 dávkovač i UV lampu. Denne vymeňte časť vody v akváriu a každý druhý deň v jazierku. Ryby by mali byť kŕmené nepretržite len so sera KOI BAKTO Tabs až kým nebudú vyliečené. Aktívna látka pôsobí priamo na nakazené orgány. V prípade viacerých ochorení môžete pridať sera baktopur direct podľa návodu.
Po ukončení liečby vymeňte časť vody a novú upravte pomocou  sera pond bio nitrivec, niekoľko dní filtrujte cez aktívne uhlie (sera super carbon). Úspešnou pomocou na rýchlu rekonvalescenciu je podávanie sera Fistamin. Nedávajte sera Fistamin priamo na tabletky sera KOI BAKTO Tabs.
heureka shop roku 2020 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií