Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

sera Bakto Tabs 275 tbl.

Krmivo na liečbu bakteriálnej infekcie.

Viac detailov

7,80 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 7 prémiových bodov ako kupón pre 0,14 €. Vaše prémiové body.


Krmivo pre akvarijné rybky na liečbu bakteriálnej infekcie.

Príznaky ochorenia: nafúknuté brucho, odstávajúce šupiny, vypulené oči, kývavé pohyby, tmavé sfarbenie, strata apetítu.

Nepoužívajte v morskom akváriu s bezstavovcami !

Návod na použitie:

Počas pretrvávania problémov kŕmte výhradne so sera bakto Tabs, nepoužívajte žiadne iné krmivo! Intenzívne prevzdušňujte a filtrujte vodu ale nie cez aktívne uhlie! Ak máte inštalované, potom vypnite CO2 dávkovač i UV lampu. Denne vymeňte časť vody v akváriu. Ošetrite vodu s polovičnou dávkou sera aquatan. Ryby by mali byť kŕmené nepretržite len so sera bakto Tabs až kým nebudú v poriadku. Aktívna látka pôsobí priamo na nakazené orgány. V prípade viacerých ochorení môžete pridať sera baktopur direct podľa návodu.

Po ukončení aplikácie vymeňte časť vody a novú upravte pomocou sera aquatan a  sera bio nitrivec, niekoľko dní filtrujte cez aktívne uhlie (sera super aktivne uhlie). Úspešnou pomocou na rýchlu rekonvalescenciu je podávanie sera Fistamin. Nedávajte sera Fistamin priamo na tabletky sera bakto Tabs.

Balenie: 275 tabliet

heureka shop roku 2020 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií