Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

APPLAWS

APPLAWS

Applaws vyrába 100% prírodné krmivá, ktoré obsahujú len suroviny prémiovej kvality - mäso, zeleninu a bylinky. Krmivá neobsahujú žiadne obiloviny, farbivá, vedľajšie produkty živočíšnej výroby, sójové bielkoviny, konzervanty, ani dochucovadlá. Použité kuracie mäso pochádza z chovu, kde kurčatá nie sú dokrmované žiadnymi chemikáliami ani rastovými hormónmi a ryby sú lovené vo voľnej prírode. Applaws vyrába okrem špičkových holistických granúl dovážaných z Veľkej Británie aj vysoko kvalitné konzervy, kapsičky a paštéty, ktorými môžete spestriť jedálniček svojho miláčika. Vďaka svojej bezobilnej receptúre, vysokému obsahu mäsa, surovinám potravinárskej kvality a šetrnej technológii spracovania surovín, patrí Applaws ku krmivám najvyššej kvality nie len na Slovensku, ale aj vo svete.

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií