Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2019
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Tropical Aqua Plant - tekuté hnojivo pre akvarijné rastliny 50ml

Tekutá výživa pre vodné rastliny s dusíkom a fosforom.

Viac detailov

2,40 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 2 prémiových bodov ako kupón pre 0,04 €. Vaše prémiové body.


Tekuté hnojivo je určené pre systematické posilnenie vodných rastlín v optimálne osvetlených akváriách s malým množstvom ozdobných rýb.


Tekutá výživa pre akvarijné rastliny s kompletným spektrom minerálnych zložiek, ktoré sú potrebné pre správny rast a vývoj vodných rastlín. Vzhľadom k obsahu dusíka a fosforu je Aqua Plant určený do akvárií s malým obsadením okrasnými rybami. V takýchto akváriách môže dôjsť k zníženiu koncentrácie oboch uvedených prvkov, v dôsledku čoho je rast rastlín zabrzdený. Odporúčame používanie výživy Aqua Plant spoločne s prípravkom - Ferro-Aktiv, minimálne raz týždenne počas výmeny vody. Pravidelné používanie výživy zaručuje intenzívny rast a správny vývoj vodných rastlín. Aqua Plant sa osvedčuje ako pri tradičnom pestovaní vodných rastlín v nádržiach zásobovaných kysličníkom uhličitým (CO2), tak pri emerznom pestovaní.

Spôsob použitia :

10ml na 100 l vody, pravidelne každé dva týždne. V čase zvýšenej vegetácie dávku zvyšujeme a používame každých sedem dní. U malých sadeníc do dvoch mesiacov 5ml na 100 l vody.

Obsah: 30 ml

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií