Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Zubná pasta pre psov a mačky - pečeňová - 100g

Zubná pasta s príchuťou mäsa - každodenná ochrana zubov Vášho psíka a mačičky

Viac detailov

5,60 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 5 prémiových bodov ako kupón pre 0,10 €. Vaše prémiové body.


Zubná pasta Beaphar pôsobí proti zubnému povlaku a napomáha predísť vzniku zubného kameňa.

Beaphar Zubná pasta s pečeňovou príchuťou poskytuje kompletnú ochranu zubov Vášho psa a mačky. Výsledkom sú zdravé zuby a svieži dych Vášho psa.

1. Pôsobenie proti zubnému povlaku: rôzne druhy baktérií a proteínov obsiahnutých v krmive spôsobujú zubný povlak na zuboch psa. Beaphar Zubná pasta obsahuje enzýmy (proteáza a glukóza oxidázy), ktoré bojujú so škodlivými baktériami a zabraňujú tak vzniku zubného kameňa.

2. Boj proti vzniku zubného kameňa: aj malý kúsok zubného povlaku, ktorý nie je zo zubov odstránený spôsobuje vznik zubného kameňa obsahujúceho kalcium. Beaphar Zubná pasta obsahuje zložky, ktoré na seba kalcium naviažu a zabránia tak vzniku zubného kameňa.

3. Príchuť pečene: popri vysoko funkčných vlastnostiach Zubnej pasty Beaphar je táto pasta tiež veľmi chutná. Váš pes si príchuť pečene rýchlo obľúbi a na čistenie zubov si lepšie zvykne.

Beaphar Zubná pasta - Použitie: Ku správnemu čisteniu zubov Vášho psa použite špeciálne Beaphar zubnú kefku.

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií