Hill's Science Plan Canine Perfect Digestion Small & Mini 1,5 kg

akcia
Hill's Science Plan Canine Perfect Digestion Small & Mini 1,5 kg
chevron_left
chevron_right

Hill's Science Plan Canine Perfect Digestion Small & Mini 1,5 kg

Hill's Science Plan Perfect Digestion krmivo pre dospelých psov malých a trpasličích plemien s kuraťom a hnedou ryžou.

Viac detailov
Skladom Skladom
Výpredaj!
15,80 € 50 %
7,90 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 7 prémiových bodov ako kupón v hodnote 0,14 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Krmivo Hill's Science Plan Perfect Digestion pre dospelých psov malých a trpasličích plemien s kuraťom obsahuje ActivBiome+, exkluzívnu zmes prebiotík spoločnosti Hill's, ktorá pomáha rýchlo vyživovať a vyvažovať jedinečný mikrobióm vášho zvieraťa.

 

  • Podporuje dokonalú pohodu trávenia a zdravý mikrobióm
  • Podporuje pravidelnú a zdravú stoliciu vďaka špeciálnej zmesy prebiotík
  • Chutné krmivo s obsahom ovosu a jačmeňa ponúka vyváženú výživu pre celkovú pohodu a vášmu zvieraťu tak pomáha cítiť sa čo najlepšie

V každom psovi žije celý ekosystém — črevný mikrobióm, plný miliárd žiaducich aj nežiadoucich baktérií, pre vaše zviera jedinečných. So správnými živinami, ktoré pomáhajú s rovnováhou mikrobiómu, môžete v skutočnosti ovplyvniť nie len zdravé trávenie, ale tiež jeho celkovú pohodu. Preto sme vyvinuli suché krmivo pre psy Science Plan Perfect Digestion s našou prelomovou zmesou prebiotík ActivBiome+. Podporuje jedinečný mikrobióm každého psa pre zdravé trávenie a celkovú pohodu.

Prelomová výživa Science Plan podporuje dokonalú pohodu trávenia a zdravý mikrobióm.

Kompletné pokyny ku kŕmeniu nájdete na obale. Upravte dávkovanie tak, aby bola udržaná ideálna telesná hmotnosť. V prípade nejasností konzultujte s vaším veterinárnym lekárom. Podávate toto krmivo prvý krát? Miešajte zvyšujúci sa podiel nového krmiva so znižujúcim sa podielom doterajšieho krmiva v priebehu 7 dní. Voda musí byť vždy k dispozícii! S vekom sa môžu nutričné potreby vášho zvieraťa meniť. Vždy si to overte na kontrole u veterinára.

Dospelý: bežná aktivita Sprievodca kombinovaným kŕmením
Denné dávkovanie

Váha psa — kg Množstvo na deň - 363 g konzervy   Množstvo na deň - gramy
1 0.25 + 5 g
2 0.25 + 25 g
5 0.5 + 55 g
7 1 + 30 g
10 1 + 75 g
12 1 + 100 g
15+ 1 + 9 g na kgDospelý: bežná aktivita
Denné dávkovanie

Váha psa — kg Množstvo na deň - gramy
1 30
2 55
5 105
7 135
10 180
12 205
15+ 16 na kg

ZLOŽENIE: Pšenica, kukurica, kuracia (5 %) a morčacia múčka (hydina celkom 9 %), živočíšny tuk, kukuričná bielkovina, proteínový hydrolyzát, pivovarská ryža, hnedá ryža (4 %), jačmeň (3,2 %), ovos (3,2 %), drvené pekanové škrupiny, minerálne látky, sušená repná dužina, ľanové semienko, sušená citrusová dužina, sušené brusnice.

Sme si istí, že vášmu miláčikovi budú krmivá Hill's chutiť. Sme si natoľko istí, že poskytujeme 100% garanciu vrátenia peňazí.

100% garancia spokojnosti Hill's- ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, vráťte nespotrebované množstvo krmiva v mieste zakúpenia a dostanete plnú cenu späť alebo Vám krmivo vymeníme za iné.