Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Shirakura Ebi Dama, 30 g

Špičkové krmivo pre krevety a kraby - Shirakura Ebi Dama, 30 g.

Viac detailov

9,90 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 9 prémiových bodov ako kupón pre 0,18 €. Vaše prémiové body.


Shirakura Ebi Dama je rastlinné, doplnkové krmivo pre krevety a raky. Vysoký obsah aminokyselín, prírodných vitamínov a minerálov podporuje zdravie, rast, farby a dobrú reprodukciu zvierat .

Krevety sú všežravce a ako také tiež potrebujú živočíšne proteíny, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v neviditeľných mikroorganizmoch v substráte. Za účelom poskytnutia dostatočnej zásoby týchto mikróbov, Takayuki Shirakura vyvinul krmivo "Chi Ebi", ktoré slúži ako základná výživa nielen pre mladé krevety, ale aj pre mikroorganizmy. Títo malí pomocníci ďalej likvidujú zvyšky krmiva a exkrementov z kreviet, ktoré ležia hlbšie v substráte .

Zloženie: morské riasy, obilniny, zelenina, rastlinné vedľajšie produkty, spirulina
Analytické zložky: 29,6 % dusíkaté látky, 4 % hrubý tuk , 11,9 % surovej vlákniny , 22,1 % popol 4,9 % vlhkosť
Návod na kŕmenie: Krmivo Ebi Dama podávajte dvakrát denne v malých dávkach ale len toľko, koľko krevetky dokážo skonzumovať v priebehu jednej až dvoch hodín. Nespotrebované zvyšky krmiva odstráňte z akvária.

Obsah balenia: 30g

 

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií