Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
heureka shop roku 2017 hlas
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Ozonizátor ET - 200 mg/h

doprava zdarma

Ozonizér ET200 má vysokú účinnosť pri liečbe chorôb rýb, likvidácii baktérií, vírusov, parazitov a rias.

Viac detailov

159,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 159 prémiových bodov ako kupón pre 3,18 €. Vaše prémiové body.


OZONIZÁTOR  ET200 - najúčinnejší výrobok na liečenie chorôb, likvidácií baktérií, vírusov, parazitov a rias v akváriu alebo jazierku.


Čo to vlastne ozón je?

Ozón je špeciálna forma kyslíka. Normálne tvoria molekulu kyslíka 2 atómy, ale molekula ozónu je tvorená 3 atómami kyslíka. Efekty ktoré má ozón pri biochemických reakciách v akváriu sú založené na jeho veľmi silnej oxidačnej sile. Ozón je najsilnejším oxidačným činidlom pritom zostáva neškodný pre životné prostredie a tým, že pozostáva len z troch atómov kyslíka neovplyvňuje žiadnym spôsobom chemizmus akvária (akvarijnú vodu). Podporuje odbúravanie toxínov v akvarijnej vode  - nitritov a amónnych zlúčenín.

Aké sú výhody použitia Ozónu?

Dezinfekcia prirodzeným oxidačným procesom je účinnejšia a má širší záber na škodlivé látky ako UV-C žiarenie. Jemným opatrným dávkovaním jednoducho dokážete z vody odstrániť všetky choroboplodné zárodky, nežiadúce baktérie a pod... Spôsobuje krištálovo čistú a hlavne zdravú vodu, zabíja patogénne látky, oxidačnám procesom likviduje nežiadúce nitrity, zvyšuje prirodzenú oxidačnú schopnosť vody, odbúrava žlté substancie z vody, zvyšuje účinnosť odpeňovačov v morských akváriách, účinným spôsobom napomáha biologickej filtrácii vo filtri akvária alebo jazierka. Účinne dokáže napomáhať aj biologickým procesom vo vašom jazierku.


Ozonitátor ET200 je vhodný pre sladkovodné akvárium s objemom od 500 do 4000 litrov, pre morské akvárium do 2000 litrov.
Technické parametre:

Príkon: 6W

Produkcia ozónu: 50 ÷ 200mg/h

Doporučený prietok vzduchu: 20-500 l/h

Rozmery: 155 x 70 x 50mm

Vhodný pre akvárium: 500-4000 LK prevádzke ozonizéra je potrebný vzduchovací motorček, ktorý nie je súčasťou dodávky.

heureka shop roku 2017 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií