Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Cichlid Excel Mini 250 g

Špeciálne vyvinuté denné krmivo pre bylinožravé cichlidy a väčšie tropické ryby s vysokým obsahom prírodných rastlinných látok.

Viac detailov

12,40 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 12 prémiových bodov ako kupón pre 0,24 €. Vaše prémiové body.


Hikari Cichlid Excel mini je krmivo s vyváženou kombináciou rastlinných zložiek, zodpovedá nutričným potrebám väčšiny bylinožravých rýb - 250 g.

  • obsah pšeničných klíčkov s vysokým obsahom vitamínu E podporuje dlhodobé zdravie a silu rýb, pšeničné klíčky sú navyše ľahko stráviteľné

  • kyselina linolová podporuje zdravie vnútorných orgánov a aktívnu reprodukciu

  • kultivovaná spirulina podporuje dosiahnutie krásnych farieb

  • vysoký obsah vitamínu C pomáha potlačovať stres, zvyšuje imunitu voči infekčným chorobám

  • doporučené krmivo pre cichlidy z jazera Malawi a Tanganika

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: ryby a ich deriváty, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, riasy, mäkkýše a kôrovce, zelenina, droždie, minerály.

Analýza: proteíny 38 %, tuky 6 %, vláknina 1,3 %, popol 11,6 %, fosfor 1 %.

Prísady: vitamín A 18000 MJ/kg, vitamín D3 3000 MJ/kg, vitamín E 110 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 320 mg/kg, síran meďnatý 7,1 mg/kg, 1,1 mg/kg, 59 mg/kg, 4,7 mg/kg, 47 mg/kg, 240 mg/kg.

Návod na kŕmenie: podávajte 2 - 3 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 250 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií