Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2019
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Cichlid Gold Mini 250 g

Krmivo so špeciálnymi prísadami podporujúcimi vyfarbenie rýb.

Viac detailov

8,90 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 8 prémiových bodov ako kupón pre 0,16 €. Vaše prémiové body.


Hikari Cichlid Gold mini je krmivo určené pre cichlidy a iné veľké tropické ryby, podporuje ich vyfarbenie, prirodzenú krásu a tvar - 250 g.

  • karotén a NS klíčky pomáhajú vyvinúť brilantné sfarbenie rýb

  • obsah stabilizovaného vitamínu C pomáha potlačovať stres, zvyšuje prirodzenú imunitu a udržuje ryby v dobrom zdravotnom stave

  • špeciálne prísady obsiahnuté v krmive určené pre väčšie tropické ryby, ktoré potrebujú väčší prísun bielkovín alebo sa ich zafarbenie "vymylo"

  • krmivo vo forme plávajúcich peliet, nekalí vodu

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: ryby a ich deriváty, obilniny, extrakt zeleninových koncentrátov, deriváty rastlinného pôvodu, riasy, zelenina, droždie, minerály.

Analýza: proteíny 43 %, tuky 6 %, vláknina 2,3 %, popol 13,4 %, fosfor 1,2 %.

Prísady: vitamín A 14000 MJ/kg, vitamín D3 2800 MJ/kg, vitamín E 290 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 250 mg/kg, 0,79 mg/kg, 100 mg/kg, 4,9 mg/kg, 19 mg/kg, 190 mg/kg.

Návod na kŕmenie: podávajte 2 - 3 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 250 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií