Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2019
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Cichlid Gold Baby 250 g

Krmivo so špeciálnymi prísadami podporujúcimi vyfarbenie rýb.

Viac detailov

7,80 € vrátane DPH


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 7 prémiových bodov ako kupón pre 0,14 €. Vaše prémiové body.


Hikari Cichlid Gold baby je krmivo určené pre cichlidy a iné veľké tropické ryby, podporuje ich vyfarbenie, prirodzenú krásu a tvar - 250 g.

 

  • karotén a NS klíčky pomáhajú vyvinúť brilantné sfarbenie rýb

  • obsah stabilizovaného vitamínu C pomáha potlačovať stres, zvyšuje prirodzenú imunitu a udržuje ryby v dobrom zdravotnom stave

  • špeciálne prísady obsiahnuté v krmive určené pre väčšie tropické ryby, ktoré potrebujú väčší prísun bielkovín alebo sa ich zafarbenie "vymylo"

  • krmivo vo forme plávajúcich peliet, nekalí vodu

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: ryby a ich deriváty, obilniny, extrakt zeleninových koncentrátov, deriváty rastlinného pôvodu, riasy, zelenina, droždie, minerály.

Analýza: proteíny 35 %, tuky 6 %, vláknina 1,3 %, popol 10,7 %, fosfor 0,9 %.

Prísady: vitamín A 19000 MJ/kg, vitamín D3 3000 MJ/kg, vitamín E 550 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 100 mg/kg, 1,5 mg/kg, 100 mg/kg, 9,9 mg/kg, 39 mg/kg, 390 mg/kg.

Návod na kŕmenie: podávajte 2 - 3 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 250 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií