Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Hikari Sinking Cichlid Excel Mini 342 g

Špeciálne krmivo vo forme ponárajúcich sa granúl, určené pre bylinožravé cichlidy a väčšie tropické ryby.

Viac detailov

13,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 13 prémiových bodov ako kupón pre 0,26 €. Vaše prémiové body.


Hikari Sinking Cichlid Excel mini je krmivo vo forme ponárajúcich sa granúl,  určené pre bylinožravé cichlidy z jazera Malawi, Tanganika a Viktoria a pre väčšie tropické ryby - 342 g.

  • ľahko stráviteľné pšeničné klíčky obsahujú vitamín E, a tým podporujú celkové zdravie a silu rýb, taktiež obsahujú kyselinu linolovú, ktorá podporuje zdravie orgánov a aktívnu reprodukciu

  • krmivo obsahuje  čistú kultivovanú spirulinu najvyššej akosti

  • vysoký obsah stabilizovaného vitamínu C podporuje odolnosť rýb voči stresu a podporuje imunitu voči chorobám

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

 

Zloženie: ryby a ich deriváty, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, riasy, mäkkýše a kôrovce, zelenina, oleje a tuky, droždie, minerály.

Analýza: proteíny 40 %, tuky 8 %, vláknina 2,5 %, popol 13,4 %, fosfor 1 %.

Prísady: vitamín A 18000 MJ/kg, vitamín D3 3000 MJ/kg, vitamín E 110 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 310 mg/kg, síran meďnatý 6,9 mg/kg, 1,1 mg/kg, 57 mg/kg, 4,6 mg/kg, 46 mg/kg, 240 mg/kg.

Návod na kŕmenie: podávajte 2 - 3 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 342 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií