Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Algae Wafers 40 g

Krmivo pre okrasné tropické ryby.

Viac detailov

4,20 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 4 prémiových bodov ako kupón pre 0,08 €. Vaše prémiové body.


Prvotriedne a najlepšie krmivo pre ryby typu Plecostomus, Ancistrus a iné druhy živiace sa riasami.

 

  • preparát s vysokým obsahom rastlinných látok, ktoré preferujú ryby Plecostomus a ostatné ryby živiace sa riasami

  • krmivo je bohaté na živiny a stabilizovaný vitamín C, čím sa podporuje odolnosť proti stresu a imunita voči chorobám infekčného pôvodu

  • s pomocou pokrokovej výrobnej technológie bolo vyvinuté krmivo jedinečného diskového tvaru peliet

Pelety pozvoľna mäknú vo vode a umožňujú tak rybám prijímať potravu postupne a podľa potreby. Navyše krmivo nikdy nekalí vodu a predstavuje jednoduchý a výhodný spôsob kŕmenia rýb všetkých veľkostí, živiacich sa na dne.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: ryby a ich deriváty, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, zelenina, riasy, pekárenské výrobky, droždie, oleje a tuky, mäkkýše a kôrovci, minerály.

Analýza: proteíny 36 %, tuky 6 %, vláknina 1,3 %, popol 15,2 %, fosfor 1 %.

Prísady: vitamín A 8700 MJ/kg, vitamín D3 1500 MJ/kg, vitamín E 900 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 120 mg/kg, 0,3 mg/kg, 93 mg/kg, 1,9 mg/kg, 7,7 mg/kg, 77 mg/kg.

Návod na kŕmenie: kŕmte iba množstvom, ktoré ryby spotrebujú počas dvoch hodín.

Balenie: 40g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií