Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Hikari Goldfish Staple Baby 300 g

akcia

Každodenné krmivo určené pre mladé zlaté rybky a koi kapre.

Viac detailov

Znížená cena!

6,02 € vrátane DPH

8,60 € vrátane DPH

(cena znížená o 30 %)

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 6 prémiových bodov ako kupón pre 0,12 €. Vaše prémiové body.


Hikari Goldfish Staple Baby je každodenné krmivo poskytujúce základné živiny pre mladé zlaté rybky a koi kapre -  300 g.

 

  • plávajúce krmivo dovoľuje ľahšie pozorovať a prispôsobovať množstvo krmiva a zabraňovať tak prekrmovaniu, navyše nekalí vodu

  • krmivo obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré mladé zlaté rybky a koi kapre k dlhému a zdravému životu potrebujú

  • vysoký obsah stabilizovaného vitamínu C podporuje odolnosť voči stresu a posiľnuje imunitu voči infekciám

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

 

Zloženie: obilniny, ryby a ich deriváty, zelenina, mäkkýše, kôrovce, extrakt zeleninových koncentrátov, deriváty rastlinného pôvodu, droždie, riasy, minerály.

Analýza: proteíny 35 %, tuky 6 %, vláknina 2,5 %, popol 10,7 %, fosfor 0,9 %.

Prísady: vitamín A 5800 MJ/kg, vitamín D3 1100 MJ/kg, vitamín E 99 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 100 mg/kg,  100 mg/kg, 20 mg/kg, 38 mg/kg, 380 mg/kg.

Návod na kŕmenie: Pri teplote nad 10°C podávajte 2 - 4 x denne  v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 300 g

heureka shop roku 2020 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií