Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Hikari Staple Mini 500 g

Krmivo bohaté na vitamíny a živiny pre zdravie rýb.

Viac detailov

9,30 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 9 prémiových bodov ako kupón pre 0,18 €. Vaše prémiové body.


Hospodárne každodenné krmivo Hikari Staple Mini pre zlaté rybky a KOI s vysokým obsah stabilizovaného vitamínu C.

 

  • plávajúce krmivo, ktoré nekalí vodu a dovoľuje ľahšie pozorovať a prispôsobovať množstvo krmiva a tak zabrániť prekrmovaniu

  • obsahuje všetky živiny, ktoré Vaše zlaté rybky či KOI potrebujú, aby vyrástli v silné ryby a vyzerali čo najlepšie. K zlepšeniu ich vyfarbenia dopĺňajte ich každodenné kŕmenie prídavkom Hikari Gold baby

  • má vysoký obsah stabilizovaného vitamínu C, ktorý podporuje odolnosť voči stresu a imunitu voči infekčným chorobám

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie: obilniny, ryby a ich deriváty, deriváty rastlinného pôvodu, extrakt zeleninových koncentrátov,  riasy,  droždie, minerály.

Analýza: proteíny 38 %, tuky 5 %, vláknina 3,3 %, popol 11,6 %, fosfor 1,2 %.

Prísady: vitamín A 8300 MJ/kg, vitamín D3 1600 MJ/kg, vitamín E 130 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 180 mg/kg, Síran meďnatý 2,5 mg/kg, 2 mg/kg, 16 mg/kg, 1,6 mg/kg, 33mg/kg, 67mg/kg.

Návod na kŕmenie: ak je teplota vody 10 °C alebo vyššia, kŕmte 2 - 4 krát denne v množstve, ktoré ryby behom niekoľkých minút spotrebujú.

Balenie: 500 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií