Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
heureka shop roku 2017 hlas
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Exo Terra terárium sklenené 90 x 45 x 30cm

doprava zdarma

Exo Terra terárium je ideálne obydlie pre plazy a obojživelníky, ktoré bolo designované poprednými európskymi herpetológmi.

Viac detailov

184,50 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 184 prémiových bodov ako kupón pre 3,68 €. Vaše prémiové body.


Exo Terra sklenené terárium 95 x 45 x 30cm.

Otvárateľné dvierka na prednej strane umožňujú jednoduchý prístup pre čistenie a kŕmenie zvierat. Špeciálne dizajnovaná poistka zabraňuje úniku živočíchov. Vrchná vetracia mriežka prepustí UVB a infračervené lúče a dá sa celá odstrániť pre jednoduchší prístup v prípade upratovania alebo aranžovania dekorácie. Vzadu na vetracej mriežke sa nachádza 5 uzatvárateľných otvorov pre káble a hadičky. Dolné časti stien terária sú vyvýšené pre používanie niekoľkých vrstiev podstielky pre plazy. Pozadie je súčasťou balenia.

Rozmery: 20cm x 20cm x 30cm

heureka shop roku 2017 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií