Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

SZAT Clear Water Original K3 pre 350 - 600L + Protein Filter Technologi

SZAT Clear Water odstraňuje z vody NO3 a zafarbenie vody.

Viac detailov

32,80 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 32 prémiových bodov ako kupón pre 0,64 €. Vaše prémiové body.


SZAT Clear Water Original K3 pre 350 - 600l.

NOVINKA! +Protein Filter Technologia odstraňuje z vody škodlivé proteiny.

Tento nový model prevedenia Originál už môžete použiť aj v rastlinných akváriách!

Predstavujeme vám nové filtračné médium  Szat Clear Water, ktoré vám predĺži dobu výmeny vody v akváriu. Ryby počas svojej látkovej výmeny zaťažujú vodu škodlivými látkami (výkaly, nespotrebovaná strava), ktoré sa časom nahromadia vo vode akvária. Najnebezpečnejšie látky sú amoniak NH3 a NH4, ktoré sú premenené užitočnými nitrifikačnými baktériami na dusitan (NO2) a následne na menej nebezpečné dusičnany ( NO3). Povrchovo aktívne látky výrobku Szat Clear Water viažu toxické nitráty, látky s obsahom nitrátov a napomáhajú rozkladu toxického sírovodíka, jedná sa o vysokobázický selektívny anex. Vďaka schopnostiam SZAT Clear Water sa zvyšuje interval výmeny vody až na 20 násobok.  Po vložením filtračného média do hornej časti filtra  sa do pár hodín (cca 12hodín) znížia hodnoty NO3 a voda vo vašom akváriu sa stane krištáľovo čistou. Clear Water vám vydrží vo filtri cca 2 mesiace. Ak sa objaví hnedožlté zafarbenie vody je potrebné filtračné médium na polhodinu vložiť do soli 1kg soli/10 l vody ( 10dkg soli/1 l vody) a následne ho opäť vložiť do akvária.

Výrobca uvádza výdrž až 300 regeneračných cyklov.

Prevedenie originál nie je vhodné v akváriách kde chcete dosiahnuť "black water" nakoľko sťahuje všetky farby z vody! Pri udržaní black water je nutné použiť prevedenie PLANTS!

Výhody Clear Water: úspora vody, úspora času, krištáľové akvárium bez NO3.

Rozmer sáčku: 19 x 19 cm

Vhodný pre: 350 - 600L

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií