Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
  • shop roku 2020
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Tropical CRUSTA STICKS 250ml/175g

Krmivo pre krevety a raky Tropical CRUSTA STICKS 250ml/175g.

Viac detailov

7,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 7 prémiových bodov ako kupón pre 0,14 €. Vaše prémiové body.


Tropical CRUSTA STICKS je základné krmivo vo forme tyčiniek, dlho si zachováva stabilitu vo vode, obsahuje dodatok morských rias a spiruliny.

CRUSTA STICKS je určené na kŕmenie všetkých druhov trpasličích krevetiek ( napr. Amano, Babaulti, Red Cherry, Biene, Tiger Shrimp, Blue Shrimp ), filtračných krevetiek ( Atyopsis), mnohoramenných krevetiek ( Macrobrachium sp.) ako aj iných vodných kôrovcov medzi nimi aj morských krevetiek s vysokými pokrmovými požiadavkami. Krmivo obsahuje vápnik, ktorý priaznivo vplýva na stavbu a rozvoj panciera u kôrovcov. Pravidelné podávanie intenzifikuje vyfarbenie a taktiež napomáha procesom lienenia a reprodukcie. Krmivo je vyprodukované pri použití pokročilej technológii zabezpečujúcej najvyššiu akosť produktu.

Kŕmny návod:

niekoľko krát počas dňa malými dávkami

Zloženie:

ryby a vedľajšie produkty z rýb, mäkkýše a kôrovce, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, produkty rastlinného pôvodu, riasy ( medzi nimi Spirulina platensis min 6%), droždie, obilniny, oleje a tuky, krmovinové látky minerálneho pôvodu.

heureka shop roku 2020 hlas
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií