Hill's Science Plan Feline Adult Chicken & Beef & Ocean Fish 12 x 85g

Hill's Science Plan Feline Adult Chicken & Beef & Ocean Fish 12 x 85g
chevron_left
chevron_right

Hill's Science Plan Feline Adult Chicken & Beef & Ocean Fish 12 x 85g

Hill's Science Plan krmivo pre mačky s kuraťom, hovädzím a morskou rybou.

Viac detailov
Skladom Skladom
10,90 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 10 prémiových bodov ako kupón v hodnote 0,20 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Hill's Science Plan krmivo pre mačky s kuraťom, hovädzím a morskou rybou.

Vaša mačka si obľúbi chuť HILL'S SCIENCE PLAN krmiva pre dospelé mačky s krehkými kúskami v šťave. Ponúka dokonalý pomer chuti a živín, unikátne zloženie pre kontrolu hmotnosti udržiava kastrované mačky štíhle. Obsahuje vysoko kvalitné, ľahko stráviteľné ingrediencie. Esenciálny taurín prie zdravie srdca, vyvážené minerálne látky pre podporu obličiek a močového mechúra. Vysoko kvalitné bielkoviny pre svalovú hmotu. Vitamín E, Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny pre krásnu kožu a srsť.

Vaša dospelá mačka potrebuje krmivo, ktoré podporuje zdravé trávenie, lesklú srsť, svalovú hmotu a zdravý imunitný systém. Granule HILL'S SCIENCE PLAN pre dospelé mačky sú vyrobené z vysoko kvalitných, ľahko stráviteľných surovín a majú špeciálne zloženie pre naplnenie energetických potrieb mačiek behom najlepších rokov života. HILL'S SCIENCE PLAN krmivo pre dospelé mačky je vyrobené z vysoko kvalitných surovín, poskytuje vitamín E plus omega-3 a -6 mastné kyseliny pre výživu kože vašej mačky. Optimálny obsah vysoko kvalitných bielkovín, toto prvotriedne krmivo vašej dospelej mačke tiež pomôže udržať si svalovú hmotu. Naviac tieto granule vašej dospelej mačke dodajú esenciálny taurín a vyvážené minerálne látky pre podporu zdravia srdca, funkcie močového mechúra a funkcie obličiek. Vďaka novému vzhľadu HILL'S SCIENCE PLAN sa má vaša mačka ešte viac načo tešiť. Niektoré naše produkty majú tiež nový názov, nový tvar granúl a novú receptúru.

Krehké kúsky v šťave pre mačky, s vysoko kvalitnými bielkovinami pre udržanie svalovej hmoty. Vitamín E, omega-3 a -6 mastné kyseliny pre zdravú kožu a vyvážené minerálne látky pre zdravé životne dôležité orgány.

Kompletné pokyny ku kŕmeniu nájdete na obale. Upravte dávkovanie tak, aby bola udržaná ideálna telesná hmotnosť vašej mačky. V prípade nejasností konzultujte s vaším veterinárnym lekárom. Podávate toto krmivo prvýkrát? Miešajte zvyšujúci sa podiel nového krmiva so znižujúcim sa podielom doterajšieho krmiva v priebehu 7 dní. Voda musí byť vždy k dispozícií! S vekom sa môžu nutričné potreby vášho zvieraťa meniť. Vždy si to na kontrole overte s veterinárom.

Sme si istí, že vášmu miláčikovi budú krmivá Hill's chutiť. Sme si natoľko istí, že poskytujeme 100% garanciu vrátenia peňazí.

100% garancia spokojnosti Hill's- ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, vráťte nespotrebované množstvo krmiva v mieste zakúpenia a dostanete plnú cenu späť alebo Vám krmivo vymeníme za iné.