Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Podstielka pre mačku Magic Litter 16l

Kočkolit Magic Pearls 16 l - podstielka pre mačky.

Viac detailov

16,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 16 prémiových bodov ako kupón pre 0,32 €. Vaše prémiové body.


Kočkolit Magic Pearls 16 l - podstielka pre mačky

Kočkolit s revolučnou technológiou, ktorý v sebe zadržuje všetku tekutinu a zápach.

MAGIC litter kočkolit je revolučný v priemysle podstielok pre mačky. Nová technológia: adsorpcia je chemická reakcia, pri ktorej dochádza ku zmene fyzikálnych vlastností, na rozdiel od absorpcie, ktorú používajú obyčajné kočkolity. MAGIC litter pelety adsorbujú moč behom niekoľko sekúnd a zostávajú na dotyk suché. Zápach nie je len zachytený, ale úplne eliminovaný. Tento adsorpčný proces tiež ničí baktérie. Bezkonkurenčne ekonomický. Pohltí všetky pachy a drží ich vo vnútri. MAGIC Litter má špeciálnu veľkosť, tvar a zloženie, ktoré sa nechytá na srsť mačky a nie je vynášaný z nádoby. Čistota a hygiena.

Táto jedinečná nová podstielka kompletne a okamžite adsorbuje tekutý odpad, zamedzuje množeniu sa baktérií a zanecháva podstielku bez zápachu a suchú na dotyk. Je 100% bezprašný. Magic litter jedinečne vytvorený so silika gelu je pre vás i pre vašu mačku zdravší. Väčšina podstielok obsahuje veľa prachu, ktorý môže dráždiť oči a nosnú sliznicu. Je to 100% prírodný neparfémovaný slikagel. Prírodný, netoxický a neškodný pre životné prostredie.
Predchádzajúci Ďalší
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií