Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

Hikari Sinking Wafers 110 g

Denné krmivo určené pre panciernikov, sumcovité ryby, sekavce a ostatné druhy rýb živiace sa na dne.

Viac detailov

7,40 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 7 prémiových bodov ako kupón pre 0,14 €. Vaše prémiové body.


Hikari Sinking Wafers je denná výživa určená pre ryby, žijúce na dne - pancierniky, sumcovité ryby, sekavce a iné - 110 g.

  • krmivo obsahuje vyváženú kombináciu výživných zložiek, vitamínov a minerálov, nevyhnutných pre ryby kŕmiace sa na dne

  • obsah stabilizovaného vitamínu C zabezpečí odolnosť voči stresu a posilňuje imunitu voči infekciám
  • jedinečný tvar peliet bol vyvinutý pre ryby, ktoré sa kŕmia na dne a majú ústny otvor smerujúci nadol, krmivo navyše nekalí vodu

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

 

Zloženie: ryby a ich deriváty, deriváty rastlinného pôvodu, zelenina, obilniny, riasy, hmyz, pekárenské výrobky, droždie, oleje a tuky, mäkkýše a kôrovce, minerály.

Analýza: proteíny 39 %, tuky 11 %, vláknina 2,3 %, popol 14,3 %, fosfor 1 %.

Prísady: vitamín A 8100 MJ/kg, vitamín D3 1600 MJ/kg, vitamín E 5500 mg/kg, vitamín C (stabilizovaný) 120 mg/kg,  0,3 mg/kg, 92 mg/kg, 1,9 mg/kg, 7,6 mg/kg, 76 mg/kg.

Návod na kŕmenie: Kŕmte len v  množstve, ktoré ryby v priebehu jednej hodiny spotrebujú.

Balenie: 100 g

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií