Chovateľské potreby, Zverimex, Chovprodukt, Potreby pre psov, Obchod pre psov, Veci pre psov, Chovatelske potreby Bratislava
ABC-ZOO

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

SaltyShrimp Bee Shrimp Mineral GH+, 850g

SaltyShrimp Bee Shrimp Mineral GH+, 850g, minerálna soľ na úpravu vody.

Viac detailov

34,90 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 34 prémiových bodov ako kupón pre 0,68 €. Vaše prémiové body.


SaltyShrimp, Bee Shrimp Mineral GH+, 850g – minerálna soľ na úpravu vody

  • na zvýšenie tvrdosti osmóznej vody
  • zvyšuje celkovú tvrdosť vody
  • špeciálne pre bee krevety
  • obsah postačí na 5660 litrov

Bee-Shrimp Mineral GH+ je prípravok vyvinutý špeciálne na chov a šľachtenie bee a tiger krevetiek a slúži na zvýšenie tvrdosti osmóznej, dažďovej, bezsoľnatej vody a pod. Zvyšuje celkovú tvrdosť vody (°dH) a významne neovplyvňuje hodnotu tvrdosti uhličitanov (KH), pričom sa v nej cítia dobre obzvlášť krevetky, pochádzajúce z mäkkých vôd (pomer KH/°dH: 0,06/1,0).

Bee-Shrimp Mineral GH+ obsahuje všetky dôležité minerálne látky a stopové prvky potrebné pre zdravie, zvýraznenie farieb, rozmnožovanie a rast. Priaznivo pôsobí na rast rastlín a mikrobiologickú regeneráciu v bio-filtračných subtrátoch. Zamedzuje nebezpečenstvu vzniku škodlivých zárodkov tým, že obzvlášť podporuje tvorbu antagonistickej (protipôsobiacej) mikroflóry.

Bee Shrimp Mineral GH+ nemá žiadny priamy vplyv na pH hodnoty. Pre chov je požadovaná pH hodnota pod 7, ktorá sa pri začínajúcich aktivitách biologického odbúravacieho procesu dá nastaviť. Ak je pH hodnota vyššia, dá sa ju pri nižších karbónových hodnotách (KH) veľmi ľahko ovplyvniť napríklad jelšovými šiškami, rašelinou alebo upraviť prípravkami, ktoré znižujú pH hodnotu. 

Návod na použitie: Minerálnu soľ zamiešať do vody mimo akvária. Bee-Shrimp Mineral GH+ sa za pár sekúnd úplne rozpustí a nakoniec je voda pripravená na použitie. Čiastky, ktoré sa nerozpustili tiež pridajte do akvária. Dózu po každom použití treba uzatvoriť.

Dávkovanie: Osmóznu, dažďovú, bezsoľnatú vodu a pod. pomocou Bee-Shrimp Mineral GH+ upravte do cca 6 °dH a/alebo do hodnoty vodivosti cca 200 +/- 50 µS (Mikrosiemens), čo zodpovedá jednej ľahko navŕšenej odmerky (cca. 3 g) na 20 litrov vody. Odmerka je súčasťou balenia. 

X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií